info@kubeads.cz   |   telefon: 728 715 929

KuBeads

Proč zrovna šperky?

Líbí se mi, když mají ženy odvahu nosit nevšední šperky. Tím nemyslím nápadné, ale takové, které dokážou udělat i z jednoduchých šatů co máme už dlouho zase znovu nový a obdivovaný model.

A proč šperky s vinutou perlou v hlavní roli?

Začala jsem různé zajímavé šperky kupovat, ale občas jsem si říkala: „Tohle bych udělala asi jinak, tady bych použila jiný materiál, udělala bych to menší – větší … “ a tak jsem se přihlásila do prvního kurzu, potom do dalších, koupila si tucet knížek, strávila spoustu hodin na netu a začala tvořit sama. Už od doby svých studií a praxe v laborkách na VŠCHT mám ráda sklo jako materiál. Začala jsem šitými šperky se skleněnými korálky z různých obchodů, ale brzo mě jako magnet přitáhly vinuté perly, protože takto mám možnost navrhnout a udělat celou práci sama, podle své fantazie. Je to návyková a takřka „nekonečná“ činnost, protože kombinací barev, vzorů a tvarů je snad opravdu nekonečno.

Co používám ještě?

Baví mě kombinovat různé materiály. Nejčastěji samozřejmě sklo, korálky z minerálů a polodrahokamů, kůži, hedvábí, satén a komponenty z chirurgické oceli. Vinutá perla stejné barvy se stejným zdobením vypadá na koženém řemínku úplně jinak, než na kovovém řetízku nebo na hedvábné šňůrce.

Proč KuBeads?

Tuto značku jsem si vytvořila a začala ji používat pro svoje výrobky od okamžiku zahájení jejich prodeje.